| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported |
|
| Features | Emergency Lettering |
| Durability |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Gray |
| Product Color | Polished Stainless Steel |
| Product Material | Stainless Steel |
| Height | 27" |
| Width | 10.81" |
| Depth | 4" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Application/Usage |
|
| Compatibility |
Aiphone Video Door Phone Sub Station:
|
| Country of Origin | United States |