| Technical Information | |
|---|---|
| Communication Mode | Full-duplex |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 7" |
| Display Screen Type | TFT LCD |
| Screen Resolution | 800 x 400 |
| Touchscreen | Yes |
| Power Description | |
|---|---|
| Power Consumption | 7.40 W |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 8.1" |
| Width | 11" |
| Depth | 2.2" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage | Door Entry |
| Compatibility |
Aiphone IXG Series Multi-tenant System |
| Additional Information |
Protocol:
|