| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Gray |
| Product Material | Plastic |
| Form Factor | Surface Mount |
| Height | 6.3" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 0.9" |
| Weight (Approximate) | 3.53 oz |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 2 Year |
Mon panier
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Gray |
| Product Material | Plastic |
| Form Factor | Surface Mount |
| Height | 6.3" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 0.9" |
| Weight (Approximate) | 3.53 oz |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 2 Year |