| Product Information | |
|---|---|
| Cable Manager Type | Cable Gland |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Product Material | Nylon 66 |
| Length | 1.30" |
| Diameter | 1.9" |
| Weight (Approximate) | 0.65 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Country of Origin | Taiwan |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |
Mon panier
| Product Information | |
|---|---|
| Cable Manager Type | Cable Gland |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Product Material | Nylon 66 |
| Length | 1.30" |
| Diameter | 1.9" |
| Weight (Approximate) | 0.65 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Country of Origin | Taiwan |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |