| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Surveillance Camera |
| Maximum Load Capacity | 22.05 lb |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Silver |
| Product Material | Aluminum |
| Height | 6.01" |
| Width | 9.48" |
| Depth | 3.27" |
| Weight (Approximate) | 12.93 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility |
Acti Surveillance Cameras:
|