| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Network Camera |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | White |
| Product Material | Aluminum |
| Height | 5" |
| Width | 9.20" |
| Depth | 5" |
| Weight (Approximate) | 2.28 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage | Wall |
| Compatibility |
ACTi Network Cameras:
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |