| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Network Camera |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | White |
| Product Material | Aluminum |
| Height | 2.30" |
| Width | 8.15" |
| Depth | 5.51" |
| Weight (Approximate) | 2.09 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage |
|
| Compatibility | ACTi A8x Network Camera |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |