| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | White |
| Product Material | Aluminum |
| Form Factor | Surface Mountable |
| Height | 2.91" |
| Diameter | 5.98" |
| Weight (Approximate) | 1.28 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage | Surface |
| Compatibility |
Acti Cameras - Z83, and A818 |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |